Civan Penceri Yan EtkileriGenel olarak tavsiye edilen ölçüleri kullandığınız zaman herhangi bir yan etki yapmaz. Bazı insanlarda alerjiye sebep olabilir. Vücutta deri döküntüsüne sebep olabilir.

Alerjiler kokusu, suyu, çayına karşı olabildiği gibi aynı zamanda bitkiyle direkt temasla da olabilir
Civan Penceri Yan Etkileri

Civanperçeminin gebelik süresince kullanılmaması tavsiye edilir. Bazı duyarlı kişilerde alerjik tepkilere yol açabilir. Başkaca bilinen bir yan etkisi yoktur.

Yayınlanma Tarihi : 25.01.2013 03:47:12

Civan Penceri Yan Etkileri Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

9 Yorum Yapılmış "Civan Penceri Yan Etkileri"

şiddetli sancı

Cevap Sayısı: 0
kanamam daha az ve açık renkli oldu, kokusu bile değişti onu da belirteyim.biraz mideme dokundu sanki ama emin değilim reflü ve pangastrit var çunku bnde ö yüzden dokunmuş olabilir.

2016-08-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

Ezgi

Cevap Sayısı: 0
Civanperçemi çayı içtikten 2-3 gün sonra regl oluyorum,reglimin rengi bazen farklı olabiliyor ama genelde ağrısız sancısız bir regl dönemi geçiriyorum civanperçemi içince ki normalde çok ağrım olur.Yan etki olarak içtikten sonra ertesi günleri böbreklerim ağrıyor bazen fakat başka bitkilerle karıştırıp içiyorum genelde civanperçemini bu nedenle olabilir

2015-11-22 / Kullanıcı oyu: 4,5

neriman pehlivan

Cevap Sayısı: 0
kullandığım sürece iştahım fazlaca acılıyor ayrıca 14 saat uyku yetmiyor bende yapyıgı yan etkilerden dolayı bazen içmekten korkuyorum. acaba sizde de böyle yan etkiler var mı? (bu arada 42 yasındayım ayda 2 kez regl oluyorum civan percemi ile veya ayrıca baska bir ilaç veya doğal ürün kullanmıyorum)

2015-02-21 / Kullanıcı oyu: 4,5

leyla

Cevap Sayısı: 1
bu resimdeki civaan perçemi değil ayrıca bilinen yan etkisi var gebelerde anında düşük yaptırır. pek çok faydasına karşılık gebelik hazırlığında ve şüphe dahi varsa uzak durmalıdır . gebeliğin her dönemi için ciddi zararları vardır.

2014-07-21 / Kullanıcı oyu: 4,5

orhan yılmaz

Cevap Sayısı: 0
bu sayfadaki fotoğraf civan perçemi değil. binbirdelikotu (Hypericum perforatum) düzeltin

2014-05-23 / Kullanıcı oyu: 4,5

NARU

Cevap Sayısı: 0
1 HAFTADIR GÜNDE 2 FİNCAN CİVAN PERÇEMİ ÇAYI İÇİYORUM. REGLİM SONDERECE DÜZENLİ OLMASINA KARŞIN 13 GÜN ERKEN OLDUM. VE KANAMAMIN RENGİ HERZAMANKİNDEN FARKLI VE AÇIK RENKTE.BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VAR MI.

2014-02-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

ceren

Cevap Sayısı: 0
antidepresanlar ve antipsikotiklerle kullanımında herhangi bir sakınca,yan etki görülür mü

2013-04-04 / Kullanıcı oyu: 4,5

adem

Cevap Sayısı: 0
nodüle faydası varmı civan perçeminin

2013-03-25 / Kullanıcı oyu: 4,5

Admin

Cevap Sayısı: 0
Civan Penceri Yan Etkileri hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Civan Penceri Yan Etkileri konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

2013-01-28 / Kullanıcı oyu: 4,5#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Civan Perçemi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018